Místo k zastavení - zaměřené na osobní rozvoj,
relaxaci a především na to, jak přirozeně a plnohodnotně žít.
Vehuian

Ohlasy

 

Pana Nedělku znám už delší dobu jako výborného maséra a také jako člověka, který je schopen vidět dál. Poprvé mi pomohl pomocí Dornovy metody srovnat páteř a léta vybočený obratel. Hned jsem byla jak na novém světě. A naposledy jsem ho žádála o pomoc při velkém čištění starých programů a bloků při přechodu na pránu. Pan Nedělka vždy pomáhá komplexně a v širších souvislostech, které se v našem těle promítají. Má mnoho zkušeností a znalostí dá vám samé dobré a použitelné rady.

Vždy jej ráda doporučím a když budu sama zase potřebovat poladit, tak je první, na koho se obrátím.

S díky Hana Michalová

  

Všechny, které zajímá můj názor zdravím.
Služby pana V.Nedělky doporučuji - obrátila jsem se na něj s akutním zdravotním problémem pohybového aparátu a po druhé návštěvě se mi zcela ulevilo.
Navíc pan Václav má veliký dar, který mnoha masérům chybí - vidět souvislost mezi tělem a myslí... a vším, co nás na naši životní cestě potkalo. Vše je propojeno neviditelnými nitkami, což pan Václav moc dobře ví. Definitivně mne a mého manžela, který o těchto neviditelných nitkách pořád pochybuje.... tak nás pan Václav přesvědčil, když jsme se na něj obrátili s prosbou, jestli by zkusil pomoct našemu 12 - cti letému synovi, který si při tréninku zranil koleno. V koleně mu tzv. luplo, nemohl došlápnout, kulhal a měl jej nateklé. Pan Václav ochotně souhlasil a klukovi se věnoval přes hodinu. Výsledek - kluk odcházel normálním krokem...   ef

 

 

Dobrý den pane Nedělko, 

 

po včerejší skvělé masáží bych Vas chtěla poprosit o bližší info o produktech na zbavení parazitů z těla a také na kontakt na paní s kartami (té ještě nevím, zdali zavolám, ale kontakt mít mohu).

 Děkuji a přeji pěkný den, 

 Romana P. 

 

Dobrý den, pane Nedělka,

chtěla bych Vám poděkovat za Vaši pomoc - masáže, bylinky a celkově všechny rady. Delší dobu jsem se neozvala, ale to jenom proto, že se cítím dobře a hlavně se mi konečně podařilo otěhotnět.

Ještě jednou moc děkuji a přeji Vám jen to nejlepší.

S pozdravem

Vendula, Vojnův Městec.

 

 

Dobrý den, pane Nedělka,

mám skvělou zprávu, dnes na kontrole vše v naprostém pořádku. Doktor mi řekl, že se děloha perfektně zahojila a divil se, jak si s tím tělo "samo" poradilo.

Přiznám se, že jsem kvůli neustálému lítání kolem dětí neměla čas vyzkoušet vše, co jste mi poradil. Nakonec jsem zkusila jen kurkumu a pak hlavně ty správné myšlenky a požádat o pomoc anděly.

Mějte se krásně a děkuji za vše.

S pozdravem

Vendula

 

Milý Václave, 

 zdravím Vás i  Pavlu a chci Vám poděkovat za  VŠE, co jste pro mne udělal !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Děkuji všem, kteří se zapojili a pomáhali. Byla  bych moc ráda, kdybyste všem mohl vyřídit moje poděkování za jejich lidství . Na to nikdy nezapomenu, to mi věřte !!!!!!!!!!! Já jsem včera poprosila maminku, anděly a vše, jak jste mi řekl. Bylo to velké a já Vám to někdy určitě povyprávím. Dnes budu pokračovat v prosbách a budu čistit kosti a budu přemýšlet o tom všem, co jste mi poslal ( i včetně  dneška ).Dnešní sezení s paní doktorkou bylo optimističtější než bych si bývala pomyslela a v noci, po vaší společné meditaci, jsem se i docela klidně vypsala.

Václave , tyto moje řádky nežádají Vaši rychlou odpověď. Jenom jsem Vás  chtěla poinformovat a alespoň pro tuto chvíli poděkovat Vám i všem meditujícím. Zítra se dozvím další věci, tak dám vědět. Mějte se moc hezky a posílám pozdrav i Pavli !!!!!!!!!!!!!!!

 Jana

 

Dobrý den pane Nedělka,

     po včerejším domluvě Vás prosím o zaslání protistresového dopisu. Jak jste o tom mluvil, že mi to pomůže

Všude Vás chválím, jakou děláte masáž. Tak se třeba někdo chytne a přijde.

Přeji hezký den, dnes možná po dlouhé době slunečný.

 S pozdravem

Marie Š,

 

Dobrý den,

jak jsem se cítila po masáži? Po dlouhé době jsem se výborně prospala. Bolesti byly mírné  ne brnění, ale tlak v v ruce a v prstech. neumím to popsat lépe. Ráno jsem již komunikovala se zrcadlem. Zatím děkuji.

S pozdravem M.B

 

Dobrý den,

 rád bych se tímto podělil o moji zkušenost s účinky svaté vody, kterou jsem měl možnost osobně učinit a která může zcela určitě pomoci i ostatním lidem.

Koncem roku 2014 jsem si po autonehodě narazil pravou ruku, a to velmi silně, takže jakýkoliv pohyb či dotek této ruky jsem velice citlivě vnímal. V tomto období se mi dostala do rukou svatá voda. Již po prvním dni aplikace této vody na postižené místo (asi 3x denně) byla bolest podstatně mírnější a během cca 5 dnů jsem bolest po každodenní aplikaci této zázračné vody necítil již vůbec. Z vlastní zkušenosti velice dobře vím, že jakákoliv obraženina bolí velmi dlouho, proto jsem byl naprosto šokován tím, že do týdne jsem měl po bolesti.

 Druhá zkušenost se netýká přímo mé osoby, nýbrž mojí manželky. Výše zmíněnou autonehodu jsme bohužel měli spolu, a to v době, kdy byla moje žena v počátečním stádiu těhotenství. Krátce po této nehodě se u mojí ženy vyskytl krevní hematom a nebezpečí potratu. Po tomto zjištění byla moje žena v naprostém klidovém režimu a s vírou začala vnitřně užívat svatou vodu. Při průběžných kontrolách na gynekologickém oddělení bylo vždy konstatováno, že se hematom vstřebává, až nakonec zmizel úplně. Tohoto bylo docíleno přibližně po 2-3-měsíční vnitřní konzumaci této vody. Od té doby svatou vodu s vděčností užívá celá naše rodina.

 Marcel, Vysočina

 

Dobrý deň pán Václav, v nedeľu sme boli spolu v BB - Boca a tam ste nám dali do flaše zázračnú vodu aj ste ma super pomasírovali. Mala som Vám napísať mail, ak budem chcieť niečo vedieť o tej vodičke. Tak Vás chcem pekne poprosiť o zaslanie popisu tej vody načo a čo všetko sa z nej dá robiť. Chcem Vám povedať že po Vašej masáži mi je lepšie (ja som tá, čo sme spolu lietali) :-) pri peknej hudbe o Tatrách :-) Ako ste došli? Prajem Vám pekný deň, pozdravujem a ešte raz vopred ďakujem. Budem rada ak sa znovu stretneme. 

                            Dovidenia      Milena S.

 

 

Dobrý den,masáž byla úžasna,dnes máme všichni úsměv na tváři a cítíme se odpočatí.
ještě jednou moc děkujeme.
Také přejeme krásné dny.
Dolejsovi Slané

 

Dobry den,omlouvam se ze otravuji po takove dobe jen Vam chci rict ze jak ste mi pred vanoci rikal ze kolem me litaji dusicky tak si k nam uz asi nasli cestu dnes jsem byla u doktora a tehotenstvi potvrzeno ale na ultrazvuku bylo zatim spatne videt tak snad bude vse v poradku Vitkova(V)

 

Dobrý den pane Nedělko, 

 děkuji za páteční korekci zad. Ráda bych se s Vámi domluvila na té antiparazitální léčbě. Probírali jsme to doma s manželem a on by ji podstoupil rád také. Osobně bych řekla, že ji potřebuje více než já, vzhledem k jeho rozsáhlým křečovým žilám a ostatním zdravotním potížím (kulatá záda /kyfóza, možná lehce Scheuermannova choroba/, červené svědivé ložisko na kůži nad hýžděmi /objevilo se cca před 3 lety, vyzkoušeli jsme všechno možné, nic nepomohlo/, únava). 

Dívala jsem se na stránky sibiřského zdraví, ale již jsem si nevzpomněla, který z těch protiparazitních přípravků jste mi nabízel, mají jich tam několik. Také jsem se chtěla zeptat, jaké druhy parazitů tato léčba zahubí (všechny?) a jak se vlastně dostanou z těla, když jsou třeba v cévách nebo ve svalech (také pak odejdou stolicí nebo je to jinak)? 

Trochu jsme se o tom přes víkend zajímali a zjistili jsme, že se léčba tohoto druhu nedá v ČR zajistit v obchodech (lékárna, zdravěnka), ale většina lidí si jí objednává ze zahraničí nebo právě přes někoho. O sibiřském zdraví toho moc napsáno není, spíše jsou zmínky o lécích jiného typu A nakonec bych Vás ráda požádala o poslání kontaktu na očistu těla, o které jste mi hovořil.

 Děkuji za váš čas. 

 Alena H.

 

Dobrý den pane Nedělko, 

 děkuji za odpověď.

O víkendu jsem se po masáži cítila dobře, v den masáže jsem měla večer tolik energie, že jsem nemohla usnout. Dnes už mě trochu záda bolí (ale nic hrozného), ale často nosím ročního chlapečka v náručí, tak se nemohu divit. Co se určitě zlepšilo, je, že mi při dřepu nejezdí tlak do pravé hýždě a pravé nohy. A taky mi už nelupe za krkem při úklonu hlavy. Snažím se přemosťovat jizvu, tak jsem zvědavá, jak to bude na další masáži. 

 

Alena H.

 

 

 

 

Cesta k fyzické a psychické pohodě a zdraví

Od známých jsme se dozvěděli o centru pana Nedělky a paní Talpové a tak jsme si se zájmem prohlédli jejich webové stránky a domluvil si termín masáže.

 Jelikož jsme pravidelní návštěvníci masáží v místě svého bydliště, mysleli jsme si, že nás čeká něco podobného.

 Ovšem, masáž pana Václava Nedělky, nechtěli bychom přehánět, byla skutečně fantastická, jak po stránce technické, tak i odborné.

Něco takového jsme skutečně nezažili.

Když se ještě spojí masáž pana Nedělky s kosmetikou a doplňky stravy paní Talpové, odcházeli jsme z této masáže ve skvělém psychickém i fyzickém stavu a se zkušeností, že nikdy není možno říci, předtím, než něco zkusíte, že víte, co Vás asi čeká.

 V případě masáže v centru pana Nedělky a paní Talpové jistě objevíte jako my, že spojení psychické a fyzické terapie / masáže je prostě fantastické.

 Myslíme si, že nejlepší doporučení pro toto centrum je to, že jsme se rozhodli pro další návštěvu a doporučení našim dětem.

 S plnou odpovědností doporučujeme všem.

 Mgr. Jana a JUDr. Zdeněk Pihávkovi     květen 2016

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Paní Ludmila Buřičová z Velké Černé u Pacova nám nechala zahrát na rádiu Region

Poděkování v rádiu k poslechu zde

..........................................................................................................................................................................................................................................................................

Dobrý den Václave, děkuji za včerejší \"ošetření duše i těla\" .

Moje oslovení pana maséra v mém prvním emailu bylo „andělský“ Václave, vím, že je to asi bizarní oslovení k tak obrovskému mužskému dosazovat slovo andělský. Ale myslím si, že tady je to správně. Pan Václav  je andělská duše, plná světla, optimismu a radosti.

A to je hlavní, o co bych se ráda podělila. Nemá smyslu psát, že je nesmírně šikovný masér a umí na fyzickém těle srovnat nesrovnatelné, to je samozřejmé. Ale jako nadstavbu vám rozradostní srdce, že vám zase najednou v těle opět bije v souzvuku s vesmírným řádem, pohladí vám duši, staré smutky a bolesti v jeho přítomnosti odlétnou a vy odcházíte s pocitem, že  při všem tom shonu kolem  je váš život pořád pohoda, radost, láska. Jen jsme na to nějak pozapomněli ……

Marie z Vysočiny listopad 2013


Pokud se prvně podíváte na Vaška, tak máte pocit, že jste potkali obra. Takového hromotluka, který by mohl rukama skály lámat.

Pokud však máte možnost poznat ho lépe, zjistíte jak čistá a srdečná osoba to je. Se svýma rukama dokázal pomoci od bolesti mému tělu, ale svým obrovským srdcem mi prokázal mnohem větší službu, pomohl od bolestí mému srdci a duši. Pomohl mi najít cestu, když jsem zabloudila.

Václave, Pavlo  děkuji vám z celého srdce za přátelskou pomoc a podporu, kterou jsem od vás dostala a stále dostávám.

Vám i Vašim blízkým přeji štěstí, lásku a hojnost celého vesmíru....

s láskou v srdci Markéta Cardová ♥ říjen 2013

..........................................................................................................................................................................................................................................................................

Chodit k Václavovi "na masáže" pro mě není ten správný výraz... jeho přístup je celostní. Loni mi pomohl srovnat do použitelné polohy 20 let vpadlý obratel a přidal pár věcí k zamyšlení... výsledek vypadal spíš jako zázrak. Když jsem k němu zavítala po roce zase, věděla jsem, že měl tenkrát pravdu, protože čas to potvrdil. Přestože jsem přijela opět kvůli obratli, pomohl mi rukama, srdcem i svou intuicí odšpuntovat v těle hromady jedovaté energie a vypustit ven. Ošetřil staré rány na duši a tam, kde byla propast a nemohla jsem se hnout z místa, otevřel cestu dál. Zkrátka byl tam jako terapeut pro chvíli, kdy bylo třeba udělat pár hodně těžkých věcí. Vytvořil pocit bezpečí a pomohl mi ucítit vlastní sílu. Po třech dnech energetické smršti v těle se cítím velmi odlehčeně a fajn. 

S vděčností a pozdravy       červen 2013
Jana Štenberk

..........................................................................................................................................................................................................................................................................

Přeji všem dobrý den a chci touto cestou poděkovat panu Václavu Nedělkovi i jeho paní Pavle za péči o mé zdraví, kterého se mi v jejich podání dostává... bolesti ve spodní části zad, které jsou mým problémem už léta, po důkladné a velmi citlivě a profesionálně vedené masáži na dlouhou dobu ustupují a je jen škoda, že to mám do Žďáru přes půl republiky... v podání pana Nedělky se mi dostalo i řady výborných rad týkajících se změny životního stylu a způsobu stravování, jejichž aplikace byly pro mne opět velkým přínosem... děkuji jim oběma za velmi lidský a přátelský přístup a přeji jim hodně zdraví do další práce pro nás všechny...           

Pavel K. Praha    květen 2013

..........................................................................................................................................................................................................................................................................

Dodrý den,

Je mi 32 let a před třemi měsíci jsem měla vyhřeznutnou ploténku 10 mm. Pět týdnů jsem ležela s bolestmi a pokud jsem mohla chodit, tak pouze v předklonu. Měla jsem odbornou péči na neurologii, brala prášky na uvolnění, dostávala injekce a kapačky, ale výraznou úlevu jsem po nich nepociťovala. Hned po první návštěvě u Václava se záda uvolnily a já se mohla narovnat. Začala jsem pravidelně docházet na masáže, dala jsem na jeho rady a začala cvičit SM systém. Začátky cvičení byly krušné, ale již po třech dnech jsem cítila, že bolest při cvičení ustupuje a můj stav se týden od týdne zlepšoval. Po zhruba měsíci a půl jsem se mohla vrátila do zaměstnání.
Václavovi a Pavle moc děkuji za jejich přístup a pomoc a mohu je vřele doporučit. Díky nim, jsem toto onemocnění zvládla bez operace. Myslím, že to byly nejlépe investované peníze v mém životě.
Eva J. Žďár nad Sázavou

..........................................................................................................................................................................................................................................................................

Dodrý den,

chtěla bych Vás všechny informovat,že po návštěvě tohoto salónu se cítím jak obláček,bez absolutní bolesti zad a odcházím s dobrou náladou.Za svůj život,kdy od 15let mám 40stupňovou skoliózu a vyzkoušela jsem toho požehnaně-jsou tito lidé absolutní jednička.Celý život mi doktoři tvrdí,že s tím nelze nic dělat,pouze cvičit a udržovat.Zde mají cvičení,které je jednoduší a účinější,vždy si po něm připadám narovnanější, másáž to krásně doladí a já se cítím jako bych žádnou skoliózu nikdy neměla.A i ten vztek na celý svět, co občas člověk má, zmizel.Prostě paní Talpová a pan Nedělka umí-moc děkuji a už se těším na další návštěvu.

Radka, Pardubice březen 2010

..........................................................................................................................................................................................................................................................................

Dobrý den,

opět se na Vás obracím (po 2-3 letech), kdy jste mě velice pomohli od bolesti zad způsobené vyhřeznutou ploténkou v bederní části. Po celou tu dlouhou dobu jsem o bolesti zad nevěděl. Aktivně hraji volejbal - 2x týdně a dělám spousty dalších sportů a žádná bolest. Až teď. Bolest se mě vrátila a ani po 14-ti denním kurýrováním bolest neustoupila. Moc rád bych Vás požádal, zda-li by bylo možné domluvit si nějaký termín masáže, která mně minule velmi pomohla. Jsem z HK. S pozdravem a přáním krásného večera

Pavel B

..........................................................................................................................................................................................................................................................................

Ivana, Praha  únor 2009

Dobrý den,

píšu, jak jsem slíbila: ten blok v zádech odešel asi po třech dnech po návštěvě u Vás a zatím se nevrátil. Cvičím s "gumicukem" a zdá se, že to opravdu funguje. I když jsem tomu nejdřív moc nevěřila a bála se, že se u cvičení budu nudit. Shodou okolností bydlím kousek od Smíškova hotelu na Praze 8, takže bych mohla případně konzultovat tam, ale zdá se, že to nebude třeba. Navíc, na tu ztepilou slečnu na DVD se tak hezky kouká... :)

Mějte se moc krásně Ivana

..........................................................................................................................................................................................................................................................................

Tomáš Culek,Přeloučsko
 
K panu Václavovi a paní Pavle jsem se dostal po dlouhých 4 měsících utrpení, kdy jsem nemohl sedět, ležet a dlouho jsem nevydržel ani stát. Bral jsem velké množství léků proti bolesti, přes to to bylo k nevydržení. Lékařská diagnóza zněla: zůžený nervoví kanál v jednom z bederních obratlů + nárůstek na páteři + vyboulená ploténka a doporučili mi okamžitou operaci.
Když jsem k panu Václavovi a paní Pavle přišel poprvé, bylo to  v předklonu, téměř "po čtyřech" a odcházel jsem pouze v mírném předklonu.V autě jsem si mohl normálně sednout a po dlouhé době jsem spal celou noc. Po dalších dvou návštěvách jsem mohl nastoupit znova do práce.
Mohu je všem směle doporučit. Důvěřujte jim a oni vám pomohou!
          Všem přeji krásné dny.
                                                                                       Tomáš Culek

..........................................................................................................................................................................................................................................................................

Lenka Musilová, Vysočina

Hezky dopoledne, jen jsem Vas chtela informovat o vysledcich cviceni s lanem. Hura, hura bolesti v noci temer ustaly, rana jsou o 70% lepsi. Mam z toho velkou radost. citim se skvele. Nic uz skoro dva mesice neberu, ani od bolesti, zadny oblbovaky na noc. Takze nicim jinym to nebude, jen tim cvicenim. Ze zacatku jsem tomu moc neverila, ale investice i snaha s tim neco delat se vyplatila. Takze take Vam moc diky... Mejte se fajn, s pozdravem

Lenka

..........................................................................................................................................................................................................................................................................

DASA MASIKOVA -BRNO

chcela by som sa touto cestou podakovat VACLAVOVI a PAVLINKE za ich vynikajucu pracu, a vzdy mily pristup a snahu pomoct.kedze mam castejsie problem s bolestami chrbta,navstevujem uz dlhsie masaze u tychto milych ludi. mozem len skonstatovat-ze rozumia svojej praci.a maju skutocne zaujem o celeho cloveka. takze navstevu v tomto masaznom salone mozem vrelo doporucit! zelam zo srdca vela zdravia a uspechov! S POZDRAVOM MASIKOVA DASA-BRNO

Petr Z., Žďár nad Sázavou

..........................................................................................................................................................................................................................................................................

Krásný den, po včerejší návštěvě u Vás se cítím mnohem a mnohem lépe. Bez nadsázky musím říci, že po dlouhé době jsem prospal celou noc aniž by mě vzbudila bolest zad. Ten čas ztrávený u Vás mi uběhl velice rychle. Nevím čím to je, ale během návštěvy jsem zapomněl na problémy všedních dní. Určitě budu doporučovat dále svým známým a kamarádům. Stejně tak umístím i odkaz na Vaše stránky. Děkuji a přeji krásné prožití následujících dnů. PZ

..........................................................................................................................................................................................................................................................................

Lída D.,  Ž´dár nad Sázavou

Tak jsem dva dny po vašem rovnání zad, sice si pořád připadám jak přejetá parním válcem a dvě noci jsem moc nespala, ale pro mě je to neuvěřitelné….pořád čekám kdy to ujede zpět a ono nic. Vážně se to nevrátí do původní pozice? Pořád tomu nějak nemůžu uvěřit. Od 18 let mi doktoři tvrdili, že s tím nejde nic dělat, udržovat stav cvičením, nebo operace a teď tohle. Nemám celkem žádné větší zdravotní problémy. Necháme to úplně odeznít a pak bych se ozvala, co a jak dál.

Díky a krásný víkend. L.D. 

..........................................................................................................................................................................................................................................................................

Ing. M., Nové Město na Moravě

Doporučuji. Nesrovnatelné s konkurencí, ač kvalitní. Jsem sportovně založený, žádná troska a přesto jsem objevil účinné aktivizační metody, co jsem ještě neznal. V případě potřeby poskytnu i osobní referenci na mobilu, kontakt mají p. Talpová a Nedělka.

..........................................................................................................................................................................................................................................................................

Stanislav, Praha  

Vyzkoušel jsem už mnoho masérů, ale zde najdete něco, co jste dlouho hledali - humor, pochopení a hlavně - účinný zákrok, který se neztratí do druhého dne, ale vydrží, zvláště díky opakování a dodržování rad paní Talpové a pana Nedělky.

Moje potíže - bolesti hlavy, otoky dolních končetin, silná únava (mám velmi náročnou manažerskou práci), problémy se zažíváním, citová nestabilita.

Nyní se cítím skvěle. 

..........................................................................................................................................................................................................................................................................

Dr. V.,   Brno

Zde jsem našla lidi, kteří si dovedli poradit s mými dlouhodobými problémy. Rozhodně nejde o běžný masérský salón. Ač z větší dálky, ráda sem budu jezdit, v mém okolí tak kvalitní rekondice nenajdu.

..........................................................................................................................................................................................................................................................................

Dan Špaňhel  Praha, Nový Hrozenkov
Byl jsem "v rukách" paní Talpové a pana Nedělky přibližně dvě hodiny a také všem doporučuji. Ve velmi příjemném prostředí o mne bylo maximálně pečováno. Paní Talpová a pan Nedělka preferují individuální přístup a je to hodně znát. Zákazníci se u nich nestřídají jako na běžícím pásu a tak si mohou udělat na každého čas a pohovořit s ním o jeho problémech a díky tomu pak i lépe určit postup pro odstranění potíží. Pan Nedělka se mi pokusil vyrovnat rozdílnou délku dolních končetin a zasadit pravou lopatku na své místo - a musím říci, že efekt to zcela jistě mělo. Při masáži se o mne starali oba dva zároveň - pan Nedělka používal Dornovu metodu a paní Talpová zároveň prováděla reflexní masáž. Absolvoval jsem také baňkování a byly mi předvedeny i cviky, které by měly odstranit bolesti zad. Během celé návštěvy mi byly nabízeny tekutiny, aby se nečistoty z těla lépe vylučovaly - malý detail, ale velmi příjemný. Zcela určitě se s paní Talpovou a panem Nedělkou nevidíme naposled a to to k nim mám přes 160 kilometrů. Všem doporučuji a zároveň děkuji, po návštěvě jsem se cítil mnohem lépe.

..........................................................................................................................................................................................................................................................................

7.6. 2006 9:10 
Marie, Mladá Boleslav
Můžu všem vřele doporučit!Potřebovala jsem něco udělat se zády - mám skoliózu - a taky případně trochu srovnat rozdíl v délce dolních končetin (2,5cm). Speciální masáže zad mi zmírnily vybočení páteře a napohled nijak složitý, ale překvapivě učinný způsob rovnání nohou mi vyrovnal rozdíl na 0,5cm. Nestačila jsem se divit, protože po masáži zad jsem si nečekaně uvědomila, že líp vidím, což při mé krátkozrakosti není vůbec zanedbatelné zjištění!Díky za to všechno! A možná největším překvapením pro mě nakonec bylo, jak moc pookřála moje duše - cítila jsem klid, vyrovnanost a radost!

 

Milí zákazníci, pokud s námi máte podobnou příjemnou zkušenost, budeme rádi, pokud nám ji zašlete přes formulář níže, abychom ji zde také mohli zveřejnit. Děkujeme.

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů