Místo k zastavení - zaměřené na osobní rozvoj,
relaxaci a především na to, jak přirozeně a plnohodnotně žít.
Vehuian

O nás

V naší provozovně, můžete, budete-li chtít, získat štěstí. Šťastný pocit, který způsobuje, že žijete v souladu, v harmonii, v rovnováze sami se sebou, s vesmírnými zákony....  Buďte šťastni.

Milí návštěvníci,

dovolte nám se představit. Naše jména jsou Pavla Talpová a Václav Nedělka a pod značkou Alternativ se zaměřujeme na alternativní metody podpory zdraví. Naše masérské služby nabízíme ve Žďáru nad Sázavou, v Brně a v Pardubicích.

Provádíme klasické i speciální masáže, specializujeme se na medovou detoxikační masážruční lymfatickou masážDornovu metodu - rovnání skolióz, rovnání rozdílné délky dolních končetin (delší, kratší noha), regenerujeme meziobratlové ploténky pomocí Breussovy metody a pomocí SM systému cvičení s elastickým lanem od MUDr. Smíška. Umíme reflexní masážaromamasáž obličeje. Pracujeme s českou biolampou, ve Žďáru nad Sázavou můžeme klientům poskytnout terapii autrotrakčního lehátka

Masáž je příjemným ošetřením těla, ducha i duše. Dotyk je nejzákladnější potřebou každého živého tvora.

Pavla studuje tradiční čínskou medicínu a rozšiřuje naše vědomosti, takže pokud trváte na přítomnosti nás obou je potřeba to jasně sdělit. Pokud preferujete na masáž výhradně Pavlu nebo Václava, je třeba tuto skutečnost také sdělit při objednávání. V Brně se vám může věnovat pouze Pavla.

 

Každý člověk reaguje na masáž individuálně. A tak jako každá alternativa účinkuje tak, že se stav může zhoršit, tak i u naší masáže může proběhnout první reakce různě. Vaše tělo může reagovat únavou, rýmou, zvýšenou teplotou, tmavší močí, výtokem, dřívější menstruací. Mohou nastat bolesti postižených míst a další možné nepříjemnosti, které v krátké době vymizí a Vám se výrazně uleví a stav se maximálně zlepší. Není to pravidlem a nemusíte mít na masáž žádnou z uvedených i neuvedených reakcí.

Naše práce je založena na filozofii pomoci Vám co nejvíce a nejlépe v daný okamžik, aby se Vám ulevilo, pokud možno hned a nadlouho. Klienti odcházejí spokojeni a posílají další.  

Chovejte se ke svému tělu tak, aby se v něm Vaší duši líbilo co nejdéle.


Těšíme se na vás.
S přáním zdraví a lásky 
Václav a Pavla