Místo k zastavení - zaměřené na osobní rozvoj,
relaxaci a především na to, jak přirozeně a plnohodnotně žít.
Vehuian

Léčivá masáž Úleva - odstranění bolesti

O masáži toho bylo napsáno již spoustu a tak si odpustím její historii a raději Vám přiblížím co znamená Léčivá masáž Úleva od bolesti v našem podání. Je to široký komplex hmatů, ale nejen hmatů.

Zajímají nás všechny podrobnosti týkající se klienta, jeho zdravotního stavu, práce, rodiny, psychiky, mnohdy se ptáme na intimní záležitosti. Klient podstoupí takový malý křížový výslech.

 

Klasická masáž Úleva - odstranění bolesti

Všechny informace vedou k zjištění příčiny problému, protože nalezení příčiny a její odstranění je efektivnější než odstraňování důsledků. Odstraňování důsledků většinou nevede k trvalé úlevě, stává se že klient nechce udělat jakoukoliv změnu. Následně souhrn cílených doteků, které nejsou jen ze souboru klasické masáže, ale používáme prvky shiatsu, tlakové masáže, akupresury, reflexní uvolnění a další, vede k odstraňování problémů a klientovi se výrazně uleví. A zároveň se mu uleví v okamžiku, kdy na příčinu přijde s naší pomocí sám a sám ji pojmenuje, případně pochopí. Masáž podporuje dech a zvyšuje kapacitu plic.

Masáž harmonizuje celek a může výrazně zlepšit zdravotní stav.