Alternativ - alternativní metody podpory zdraví

Breussova masáž a
SM systém MUDr. Smíška

Speciální masáž zad, která se prování s pomocí Janova oleje. Janův olej způsobuje regeneraci plotének. Vpraví se speciálními tahy do zad a nechá se působit.

K regeneraci meziobratlových plotének, k stabilizaci a mobilizaci páteře slouží speciální elastické lano MUDr. Smíška. Také působí na plochou klenbu nohy.

Pomocí speciálních cviků s lanem docílíme rovných zad bez skoliózy a bez bolestí, správného držení těla a cviky nám pomohou vyřešit potíže jako například pokleslé orgány (děloha, močový měchýř atd.). Takže díky lanu nejen posilujeme svaly, ale hlavně je protahujeme, což je mnohem důležitější v naší počítačové době. Lano u nás lze zakoupit spolu s publikací a CD. Je tu vytvořený časově nenáročný a dobře prakticky zvládnutelný cvičební program pro všechny, kteří trpí bolestmi páteře nebo ještě lépe chtějí poruchám a bolestem páteře předejít.

Nejdůležitější na cvičení s lanem je, že pomocí svalových spirálních řetězení vytváří v těle sílu vzhůru, která odlehčuje tlak na meziobratlové ploténky a klouby a umožňuje jejich výživu, regeneraci i léčbu. Sestava 12 cviků harmonizuje celé tělo a dostává ho do kondice.

 

www.smsystem.cz